Bizimle çalışmak ister misiniz?

Herkesin yemek yaparken kullandığı favori markaları ve ürünleri vardır. Biz de bu sayfada sevdiğimiz ve kullandığımız ürünleri ön plana çıkarmaktan hoşlanıyoruz. Kendi tarzımızın ve misyonumuzun uyuştuğu, karşılıklı olarak kazanç sağlayabileceğimizi hissettiğimiz markalarla ortaklık kuruyoruz ve kullanıcılarımıza taze, sağlıklı ve lezzetli yemek tarifleri sunmayı hedefliyoruz. Ürününüzün Yemeklerle.com için uygun olacağını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve okuyucularımızla paylaşmak için her zaman yeni ortaklık fikirlerine hazırız. Bu konuda sunabileceğimiz bazı genel fikirler:

Tarif Geliştirme ve Sponsorlu Gönderiler

Ürününüzü kullanarak tanıtacağımız bir tarif geliştirebiliriz. İnternet sayfamızda ve sosyal hesaplarımızda ürünlerinizi kullandığımız tarifler içeren sponsorlu gönderiler paylaşabiliriz.

Yemeklerle.com’da Reklamınızı Yayınlama

Hedef kitlemizin en kolay ulaşabileceği noktalarda markanıza ve ürünlerinize dair tanıtımlarınızı paylaşarak markanızın büyümesi ve ulaşılabilirliğinin artması için çalışabiliriz.

Eşantiyonlar

Yemeklerle.com’un kitlesine uygun bir ürününüz varsa, bundan bize gönderebilir veya deneyimlememizi sağlayabilirsiniz. Sattığınız peynirden, otelinizde veya restoranınızda bir gece geçirmeye, üretim tesisinizi gezmeye kadar her şey olabilir. Bunun da marka bilinirliğini artırmanın harika bir yolu olduğunu düşünüyoruz.

İncelemeler

Yeni bir ürün çıkarmak veya halihazırda var olan bir ürün hakkında farklı bir heyecan yaratmak mı istiyorsunuz? Bu deneyimi sizinle paylaşmamız için bizi davet edebilirsiniz. Ürününüz hedef kitlemiz için uygunsa, bu deneyimi hem internet sayfamız hem de sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla tüm takipçileriyle paylaşmaktan keyif alacağız.

Daha fazla bilgi veya farklı fikirlerinizi paylaşmak için yemeklerle@yemeklerle.com adresinden iletişime geçebiliriz.

Tarifini Yayınla Kredi Kazan Hediyeleri Topla
Instagram'da